En Güzel Elbiseler Güncel Moda Portalı

2015 Haşema Modelleri

2015 Haşema Modelleri

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte yazın boğucu sıcak havasından kurtulmak isteyenler plajlara akın ettiler. Bayanlar bikini ve mayo bakmaya başladılar. Tabi bu sene de yine kapalı bayanların daha rahat denize girmeleri için ilgili firmalar, 2015 haşema modelleri tasarlamaya başladı.

Haşema, tesettürlü bayanların da denize girme hakkını gözetiyor. Tesettürlü bayanlar her yerlerini örterek tesettür giyimine uygun bir şekilde tatilin tadını çıkarabiliyorlar.

2015 haşema modelleri, alternatif seçenekleri ile bu sene ön plana çıkmaktadır. Özellikle su geçirmeme özelliğinin tekrar gözden geçirilmesi daha iyi bir deniz keyfini yakalamayı garantileyecektir. Aslında haşema modelleri bu sezona has bir moda değildir.

Bu moda, 1980’li yıllara kadar uzanmaktadır. Yeni sezon haşema modelleri içerisinde birbirinden farklı model ve renk seçeneklerine yer verilmiş. Mesela bu sezon haşemalara daha farklı ayrıntılar katılmış. Mavi renkten lila renge kadar tüm renkler 2015 yaz sezonunda mevcuttur.

Dolayısıyla bu sene bayanlar daha fazla seçeneklerin sunulduğu bir haşemaya sahip olacaklar. Farklı olarak bu sezonda, tesettürlü bayanlar için mayo yerinde eşofmen takımları üretilmiştir.

Bu sayede tesettürlü bayanlar da artık kumsallarda voleybol ya da basketbol gibi oyunları oynama şansına sahip olacak. Ayrıca alt kısmı kapri olan haşemalar da ön plandadır.

Tesettür mayo için yeni sezonda tasarlanmış renkler içerisinde daha çok canlı olanlarını görmekteyiz.

Mesela dikkatleri çekebilecek olan fuşya pembe, denizin havasını ve ferahlığını yansıtacak olan mavinin bütün tonları, koyu renk sevenlerin tercih edebileceği lacivert ve sadelikten yana olan bayanların tercih edeceği lila tonları bu sene çoğunlukla kullanılmaktadır.

Tesettür mayo modellleri bu seneye çok da farklı ayrıntılarla girmemiştir. Ama yine de bu sezon haşema modellerinin rengarenk olduğuna rastlayacağız.

En Güzel Elbiseler

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ