2017 İlkBahar – Yaz Modası – Çantada

2017 İlkBahar – Yaz Modası – Çantada

Kış ile vedalaşmaya başladığımız bu günlerde, yeni sezonun çantaları da mağazaların vitrinlerinde yavaş yavaş boy göstermeye başladı.

İlk olarak dünyanın en önemli defilelerinin gerçekleştiği Paris, New York, Milano ve Londra moda haftalarında görücüye çıkan yeni sezon çantalar, her zaman olduğu gibi yine geniş bir tarz yelpazesine yayılıyor. İlkbahar ve yaz sezonu için tasarlanan renk renk, desen desen o kadar çok çanta modeli var ki, seçim yapacak kadınların oldukça zorlanacağı kesin.

Bunu düşünerek 2017 ilkbahar – yaz çanta modellerini mercek altına aldığımız bu yazımızda, bu sezon çantalarda kadınları bekleyen renk, model ve desen seçeneklerinden öne çıkanları sizlere aktarmak istedik.

İşte bu ilkbahar – yaz sezonunda öne çıkacak çanta modellerinden bazıları:

Metalik Tonlarda Çantalar

Son yıllarda moda dünyasında etkilerini oldukça fazla hissettiğimiz parlak ve metalik renkler, görünen o ki çanta modellerini de etkisi altına almış durumda. Biz, kombinlemesi oldukça zor olan bu renkteki çantaların kullanımında diğer aksesuarların seçimine dikkat etmenizi, mümkünse aksesuar kullanımını azaltmanızı ve daha nötr renkleri tercih etmenizi öneriyoruz. Çünkü gümüş, bronz, altın gibi metalik tonlar, doğru parçalar ile eşleştirilmediği zaman, sanki 80’lerin partilerinden çıkıp gelinmiş gibi bir görüntü oluşturabilirler.

Her Sezonun Gözdesi Zincir Askılar

Zincir askılı çantalar, kimi zaman uzun kimi zaman kısa askılarıyla bu sezon da sık sık karşılaşacağımız parçalar arasında yer alıyor. Siz de modayı yakından takip ettiğinizi göstermek için, gece davetlerinde ışıltılı veya yaldızlı modelleri, gündüz gezmeleriniz için ise klasik modelleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca şunu da belirtmek isteriz ki; bu çantalar, saplarından omuza asılarak kullanılabilecekleri gibi, zincirleri çantaya ya da bileğe dolanarak kullanıldıklarında da şık bir görüntü oluştururlar.

El Kadar Ama Çok Şirin…

2017 ilkbahar – yaz çanta modelleri, renk ve desen bakımından olduğu gibi boyut yönünden de çok sayıda çeşide sahip… El kadar küçük çantaların kullanışlı olduklarını söylemek zor olsa da, renkli detayları ve süslü askılarıyla çok şirin gözüktükleri kesin… Siz de dışarı çıkarken yanınızda fazla eşya taşımayı sevmiyorsanız, bir kart ve biraz para koyabileceğiniz bu minimal çantalar tam size göre. Üstelik yanınızda çanta olduğunu hissetmeyeceksiniz bile!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ