2018 yaz gelinlik koleksiyonu

2018 yaz gelinlik koleksiyonu

Derviş Bağzıbağlı ve Raşit Bağzıbağlı geçtiğimiz gün yeni koleksiyonlarını podyuma taşıdı. Raşit Bağzıbağlı imzalı rüya gibi gelinliklerin sergilendiği defile iş, cemiyet ve sanat dünyasının önemli isimlerinin akınına uğradı.

Derviş Bağzıbağlı ve Raşit Bağzıbağlı yeni koleksiyonlarını ilk defa 13 Aralık Çarşamba günü Sofa Otel İstanbul’da podyuma taşıdı.Moda dünyasında baba oğul buluşması olarak nitelendirilen bu özel defilede yaklaşık 300 seçkin davetli tarafından izlendi.

Model Didem Soydan ve oyuncu İdris Nebi Taşkan’ın açılışını yaptığı defilede Raşit Bağzıbağlı imzalı 1950’li yılların gelinlik renklerinden ilham alınan 23 parçadan oluşan 2018 yaz gelinlik koleksiyonu tanıtıldı.

Yeşil, pembe, somon ve mavi renklerin hakim olduğu gelinliklerin kabarık, kuyruklu tasarımlarıyla göz kamaştırırken tasarlanan after party elbiseleri de moda eleştirmenlerinden tam not aldı.Gelinlik kumaşlarında Fransız dantelleri, şifon, ziberlin, tül ve özel işlemeler kullanıldı.Koreografisi ünlü koreograf Yasin Soy tarafından yapılan defilede podyumda 25 model yürüdü.

Defilenin kreatif danışmanlığını ünlü marka danışmanı Selim Akar üstlendi.İşte Raşit Bağzıbağlı imzalı 2018 gelinlerine özel koleksiyondan parçalar…

Habertürk

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ