En Güzel Elbiseler Güncel Moda Portalı

Mini Elbise Kombinleri

 Mini elbise modelleri arasında bu yıl en çok konuşulanlar arasında yer alan ikili takımlar, özellikle kilo oranı çok düşük olan kimselerin yoğun ilgisi ile karşılaşmıştır. Bu yıl mini elbise konusunda trend olmayan bir rengin olduğunu söylemek çok zordur.

Fakat parlak renklerin, özellikle gece hayatında öne çıktığı da bir gerçektir. Beyaz bu yıl, hem gece hem de gündüz tarzının bir numarası haline gelmiştir.Dantel işlemeli takımların ve pudra rengin de bu yıl daha çok tercih edildiğini belirtmekte fayda vardır.

 Mini Elbise Modelleri

Mini elbise konusunda öne çıkan çeşitli modeller bulunmaktadır. Yıllardır vazgeçilemeyen mini elbise modelleri, 2020 yılında da bir hayli dikkat çekmiştir. Özellikle ince askılı modeller büyük rabet görmektedir. Kırmızı ve siyah da öne çıkan renkler arasındadır. Özellikle gece hayatında asil görüntülerin oluşmasını sağlamıştır.

Bu yılın öne çıkan renkleri arasında siyah ve beyazın bulunduğu bir gerçektir. Bu nedenle mini elbise kombinleri, hem gece hayatı hem de sokak tarzı için siyah beyaz görüntülerin oluşmasını sağlamıştır. Bordo ve siyah kombinlerin de vazgeçilmez olduğu bir gerçektir.

Sırtı açık ve omuzları düşük elbiseler, fırfırlı etekler üzerine giyilen büstiyerler bu sene de geçerliliğini korumaktadır. Leaporlı elbiselerin de bu senenin trendleri arasına girdiği bilinen bir gerçektir. Sarı ve siyah, için muhteşem kombinlere imza atmıştır.

En Güzel Elbiseler

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ