En Güzel Elbiseler Güncel Moda Portalı

Sonbahar Kreasyonları

Sonbahar Kreasyonları

Yaz aylarının bitmeye ve sonbaharın kendini hissettirmeye başladığı son günlerde, özellikle kadınları sonbahar kreasyonları telaşı sarmaya başladı. Kişiler sonbaharın en güzel ve en trend insanı olma yarışındayken, sonbaharda öne çıkan kreasyonlar şu şekilde…

 Sonbahar Kreasyonları Kıyafet

Sonbahar kreasyonları içerisinde, şüphesiz olarak yerini alacak kıyafetler arasında eteklerin ve elbiselerin olduğu bir gerçek. Sabahları ceketler, öğleden sonraları normal kıyafetle dolaşmaya başlayacağımız sonbahar günlerinde, yine uzun ceketler, yırtık pantolonlar ve taba rengi çantalar ses getirecek gibi duruyor.

Elbetteki taşlı kolyelere ve güneş gözlüklerine olan talep de azalmış olmayacak. Bunun haricinde sallanan küpeler de hala geçerliliğini koruyor. Fakat bu yıl, geçen yıla oranla şal ve fular gibi aksesuarlardan uzaklaşılmış durumda.

 Sonbahar Kreasyonları Ayakkabı

Sonbahar aylarında, yerini koruyacak olan ince topuklu ayakkabılar, kalın topuklu ayakkabıları demode bırakacak gibi duruyor. Diz kapaklarının üzerine kadar gelen çizmelerin yerini koruduğu, taba rengi ayakkabılardan da vazgeçilmediği bir gerçek. Buna ek olarak yarım botlar da hala geçerliliğini koruyor. Spor ayakkabılar da kullanılmaktan vazgeçilmeyecek gibi durmakta…

Farklı renk ve modellerin yerini koruduğu sonbahar aylarında, parlak renk ayakkabıların da öne çıktığı bilinen bir gerçek. Kalın taban spor ayakkabılar, özellikle beyaz renkte kendini göstermeye devam ediyor. Fakat parlak gri rengin de bu yıl ön planda olduğunu bilmeyen yok. Üzeri kemerli ayakkabılar, yaz aylarından gelen esinti ile bu yıl sonbahar ayında da öne çıkacak gibi durmakta.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ