En Güzel Elbiseler Güncel Moda Portalı

2020 En Güzel Gece Elbiseleri

2020 En Güzel Gece Elbiseleri

2020 en güzel gece elbiseleri tasarımları arasında, bu yıl çok fazla tercih edilen yırtmaç detaylı elbiselerin yanı sıra, omuzları düşük elbiseler de geliyor. Özellikle uzun kollu elbiselerde, dirseğe kadar kolları yırtmaçlı elbise tasarımları da yer alıyor. Ayrıca omuzları düşük elbise tasarımlarında, omuz detayları dirseklere kadar düşük elbiseler de var.

2020 en güzel gece elbiseleri tasarımları arasında, bu yıl en çok tercih edilecek olan renkler kırmızı ve yeşil gibi görünüyor. Bunun sebebi, yeşilin tonlarının yaklaşık 2 yıldır çok moda olmaması olarak belirtiliyor. Tasarımcılar bu yıl tasarladıkları en güzel elbiseler için, iki zıt rengi, yani kırmızı ve yeşili bir arada kullanıyor. Kırmızının ve yeşilin birbirine en çok yakışan tonlarını kullanan tasarımcılar, özellikle kahverengi elbiseler için ton sür ton tasarımlar yapıyor.

Özellikle özel davetlerde bu yıl tercih edilecek olan elbise modelleri arasında, yine balık elbise modelleri yer alıyor. Göbek kısımları yanlardan dantelli veya direk açık olan elbiseler, özellikle kilo problemi olmayan kadınlar tarafından büyük ilgi görüyor. Taş işlemeli elbiseler özellikle gece modasından çekilmiş olup, yerini desenlere ve farklı renk tonlarına bırakıyor.

Bu yıl gece elbiseleri tasarımları arasında kısa elbiselere çok yer verilmiyor. Daha çok tercih edilecek olan elbise tasarımları uzun elbiselerden yana olacak ve zıt renkler bir arada olacak gibi duruyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ