EN GÜZEL ELBİSELER

Abiye elbise modelleri

Abiye elbise modelleri

Düğünler, toplantılar, nişanlar gibi tüm özel geceler deyince ilk akla gelen en güzel elbiseler içinde abiye elbiseler olmaktadır. Gecenin en güzeli olmak için birbiri ile kıyasıya yarışan kadınların yer aldığı bu gecelerde ise abiye seçiminde dikkat edilmesi gereken belli başlı kurallar yer almaktadır. Peki, nedir bu kurallar?

En güzel elbiselerden olan abiyelerde en önce dikkat edilmesi gereken nokta kumaşının yapısıdır. Hem vücut tipiniz göz önüne alınarak hem de katılacağınız davete en uygun olan kumaş yapısı seçilerek bir abiyeye karar verilmelidir. Bununla beraber tabi rengini de göz ardı etmemek gerekmektedir. Mesela eğer iddialı bir geceye katılıyorsanız, modası geçmeyen bir rengi tercih etmeniz yanlış bir karar olabilir.

Diğer bir dikkat edilmesi gereken husus ise yer, zaman ve hava koşullarıdır. Tutup da yağmurlu ve soğuk bir günde zıt bir şekilde açık renkli ve daha dekolteli kısa bir model tercih ederseniz bu özel gün ya da gece sizin için bir kâbusa dönüşebilir. Veyahut tam tersi olarak sıcak bir havada kapalı kışlık bir abiye seçimi yanlış seçim yapmanızın yanında gecenin en güzel elbiseleri içinde seçilmenizden sizi oldukça uzaklaştıracaktır.

Bir başka önemli kısım ise aksesuar ve ayrıntılardır. Danteller, payetler abiyelerin vazgeçilmezleri arasında yer alırken abartılı takılar kullanmak da yapacağınız bir diğer yanlış olabilir. Bu nedenle birbiri ile uyumlu seçimler yapmanız sizi her adımda şıklığa daha da çok yaklaştıracaktır.

En Güzel Elbiseler

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ