En Güzel Elbiseler Güncel Moda Portalı

“Başrolde Emel Sayın” konserleri başlıyor

  • 26 Haziran 2019
  • 93 kez görüntülendi.

 Emel Sayın’dan Yeşilçam şöleni 29 Haziran’da Açıkhava’da

 

Emel Sayın’la muhteşem bir müzik ziyafetine hazır olun. Usta sanatçı, “Başrolde Emel Sayın” konserlerine yoğun talep üzerine yeniden başlıyor. Türk sanat müziğinin efsane sesi, organizasyonunu STG Müzik Prodüksiyon’un üstlendiği Harbiye Açık Hava konserin de  unutulmaz filmlerinin şarkıları eşliğinde dinleyicilerini Yeşilçam’da keyifli bir yolculuğa çıkaracak.

 

Başrol aldığı onlarca filmle adını sinema tarihine altın harflerle yazdıran Yeşilçam’ın ‘Mavi Boncuk’u Emel Sayın, büyük ilgi gören “Başrolde Emel Sayın” konserlerine yoğun talep üzerine  Açık Hava da  Konsere başlıyor. Türk sanat müziğinin efsane sesi, STG Müzik Prodüksiyon tarafından organize ediyor.

 

Göz kamaştırıcı güzelliği ve billur sesiyle gönüllerde taht kuran Emel Sayın, “Başrolde Emel Sayın” konserlerinde dinleyicilerini Yeşilçam’da keyifli bir yolculuğa çıkaracak. Usta sanatçı, şarkılarını filmlerinin görüntüleri eşliğinde seslendirecek. “Yalancı Yarim”, “İntizar”, “Tövbeler Tövbesi”, “Senden Başka”, “Rüzgar” ve “Gülizar” o şarkılardan sadece birkaçı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ