Birbirinden Şık Kol Saatleri İndirimli modasaat.com da

Birbirinden Şık Kol Saatleri İndirimli modasaat.com da

150 yıllık bir saat markası olan Tag Heuer , hem özel saat ürünleriyle hem de farklı tasarımları ile tanınmaktadır. Bu kadar süre boyunca önemli bir marka olarak kalabilmesi de başarısını ispatlar niteliktedir. Sahip olduğu imkânları en iyi şekilde kullanmasını bilen saat markası, birçok farklı unsurdan aldığı ilhamlar ile saat üretimi gerçekleştirmeye devam etmektedir. Formula araçlarından alınan ilhamlar ile Carrera serisini ortaya koyan saat markası, sınırlı sayıda ürettiği lüks modelleriyle de bilinmektedir. Ömürlük saat almak isteyenler için en iyi marka seçimi olduğu da muhakkaktır. Erkek marka modellerinde tasarım farklılıkları da önemlidir. Genel anlamda daha çok kullanım rahatlığı ile ön plana çıkarılan erkek saat modelleri, Tag Heuer için yeterli değildir. Çelik kasalı büyük çaplı erkek modellerinde kordon farklı renklerde olabilmektedir. Genellikle deri kordon seçeneği sıklıkla kullanılmaktadır. Ancak bunun dışında çelik kordonlu modellerin sayısı da epey bir fazladır. Bayan saat modellerinde ise çok daha açık bir kadran rengi bulunmaktadır. Aynı zamanda kalite açısından da düşünüldüğü zaman tercih edilen bu modellerde mineral cam tercihi çok daha iyi olmaktadır. Saatin sahip olduğu görünüme yakışan mineral cam, aynı zamanda çok daha şık bir görünüm vermektedir.

Fiyat itibariyle çok daha uygun olan saat markalarından bir tanesi olan Seiko saat, kalite açısından ise iyi bir seçim olmaktadır. Erkek ve bayan saatlerinde analog çalışma şekilli modelleri bulunmaktadır. Klasik tarzlı olmasının dışında renk açısından farklılıklar bulunmaktadır. Çok daha küçük çaplı olan bayan saat modellerinde beyaz rengin daha çok tercih edildiği söylenebilir. Bunun yanı sıra krem renkli deri kordonlu modellerde bir hayli ilgi çekici özelliğe sahiptir. Çok fazla özelliğe sahip olmayan bu saatlerin sundukları şık görünüm ise yeterli düzeydedir. Çok daha cırtlak renklerin tercih edilmesi ise itici bir görünümün ortaya çıkmasına neden olabilir. Ayrıca yapılacak giyim tercihiyle de uyumlu olması bir başka önemli noktadır. Kadran etrafındaki belli yerlerin altın kaplamalı olan modellerin kullanılması ise çok daha dikkat çekici olabilmektedir. Çerçeve içlerine bakıldığında ise erkek modellerinde farklılıklar göze çarpmaktadır. Siyah kadranlı, çelik kordonlu erkek saat modellerinde renkli çerçeve içi bulunmaktadır. Yelkovan ve akrebin ön kısmı beyaz, arka kısmı ise mavidir. Ayrıca rakamlarında mavimsi olması siyahın içindeki renk uyumunu ortaya koymaktadır. Bir diğer saat modelinde ise kırmızı renk öne çıkarılmaktadır. Daha büyük çaplı bayan saat modellerinde kadran rengi ile çerçeve içinin uyumu göz alıcıdır. Pembe tonlarında olan modellerin kordonları ise çeliktir. Aynı zamanda hafif renk bağlantısı da bulunmaktadır. Günlük kullanım içinde tercih edilebilecek modellere sahip Seiko, aynı zamanda belli bir kaliteye de sahiptir.

Seiko ve Tag Heuer dışında bir başka önemli saat markası da Tommy Hilfiger olarak ifade edilebilir. Son derece kaliteli ve yenilikçi bir marka olan Tommy, farklı şekil ve renkleri bir araya getirmesiyle ön plana çıkmaktadır.  http://www.modasaat.com/kategori/tommy-hilfiger.aspx sayfasında bulunan modellere baktığımızda çok farklı saat modelleri görülmektedir. Erkek ve bayan saat modellerinde bu kadar farklılık olması kişiye özel bir sunumda olmaktadır. Roma rakamları ya da normal rakamlar ile dizayn edilmiş çerçeve içleri hem renk hem de boyut ile dikkat çekmektedir. Altın kaplamalı kordonasahip bayansaatlerinde sarı tonların çok daha ağır olduğu görülmektedir. Bunun yanı sıra erkek saat modellerinde ise siyah-beyaz uyumu yakalanmaktadır. Aynı zamanda deri kordonlu olması da bir başka husustur. Spor görünüme sahip analog saatlerin birçoğunda ise çelik kasanın dışında silikon kordon da tercih edilmektedir. ancak bunların yine büyük bir bölümünde takvim ve kronometre gibi özellikler bulunmamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ