Çiçek Desenli Hamile Elbise

Çiçek Desenli Hamile Elbise

EN ŞIK HAMİLE KIYAFETLERİ

Hamile bayanlar dışarı çıkarken ya da bir davete giderken kıyafet olarak yalnızca hamile kıyafetleri tercih etmek zorundadırlar. Hamile kıyafetler ile hem tarz görünmek hem de rahat olmak istenilir. Bunun için hamile kıyafetleri modasını takibe almak gerekir. Çünkü hamile iken giydiğiniz kıyafetlerin şık olmasının yanı sıra içinde rahat olmanız da oldukça önemlidir.

Her zaman için kendilerini içinde rahat hissettikleri kıyafetleri tercih etmelidir. Stretch adı verilen dar kesim pantolonlar bacaklardaki dolaşımı engellediğinden varis oluşumuna katkıda bulunur.

Bu yüzden hamile kadınların bu tarz kıyafetlerden uzak durması gerekmektedir. Ayakkabı konusuna gelince de gebelikte alçak topuklu ayakkabılar tercih edilmelidir.

Çünkü topuksuz veya yüksek topuklu ayakkabılar doğal denge merkezini değiştirerek bel ağrısına sebep olmaktadırlar. Yıne yüksek topuklu ayakkabılar anne adaylarının dengesini kolaylıkla kaybetmesine neden olabilir.

Çiçek Desenli Hamile Elbise

Ürün Açıklaması: V yaka, Kol ucu hafif volanlı, Beli arkadan lastikli, Dökümlü kumaştan hamile elbise. Ana Kumaş: %100 Viskoz

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ