En Güzel Elbiseler Güncel Moda Portalı

Çok Renkli Çiçek Desenli Kruvaze Uzun Elbise

Çok Renkli Çiçek Desenli Kruvaze Uzun Elbise

Gün içerisinde rahat gezinebilmek, rahat hareket edebilmek ve bir de güzel görünebilmek her yaştaki bayanların isteği ve rüyasıdır.

 

En güzel elbise modellerini bayanlar yakından takip ederek modayla ilgilendiğini herkese gösterebilir ve özenli bir bayan olarak dikkat çekebilir. Sıcak yaz günlerinde bayanlar, güneş ışınlarından en az derecede etkilenmek ve terleme sorunu yaşamamak için uzun elbiseleri tercih ederler.

 

Çiçek Desenli Kruvaze Uzun Elbise yumuşak dokusu, zarif desenleri ve konforlu kesimi ile her zaman kullanmaktan keyif alacağınız parçalardan birisi olacak.

 

Kruvaze kesime sahip yaka kısmı ile zarafeti ön plana cıkaran tasarımın bel kesiminde bulunan dikiş detayı da tasarımın vücudunuzdaki durusunu güçlendiriyor.

 

Dikiş detayının bir uzantısı olarak çıkan bağlama ipleri de elbise modelinin zarif görüntüsünü tamamlıyor. Uzun eteği, rahat kol kesimi ve yumuşak dokusu ile hoş bir görünüme sahip olan elbise modelini düz ya da topuklu ayakkabı modelleri ile birlikte kullanabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ