En Güzel Elbiseler Güncel Moda Portalı

Dizi Yırtık Jean Modelleri

Dizi Yırtık Jean Modelleri

Hayatımızın kurtarıcı parçalarından biri jeandir. Dizi yırtık jean modelleri oldukça popüler ve en yaygın olan modeller arasındadır. Sokak trendleri, sezon rotasını yırtık jeanlerin tarzına çevirmiştir. Bu parça ile yapılan trend kombinlerle tüm bakışları üzerinize çekmeyi başarabilirsiniz. Dizi yırtık jean modellerini giymenin birçok trend yolu vardır. Bunlardan biri sofistike beyaz gömlektir.

Beyaz gömlekler duruşu ve rengi ile her zaman sofistike bir stilin göstergesi olmuştur. Beyaz gömlekler yırtık jeanler ile bir araya geldiklerinde bu özelliklerini kaybetmemekte ve jeanleri de kendi tarzlarına göre yeniden yorumlamaktadırlar.

Yakaları kalkmış beyaz bir gömleğin, koyu renkli yırtık bir jean ve geniş kenarlı kışlık bir fötr şapka ile sezonun sofistike trendine merhaba diyebilirsiniz. Kışın giyilen bootieler de yüksek topukları ile yırtık jeanlerin ayrılmaz parçası olarak karşımızda durmaktadırlar.

Özellikle siyah renkte jeanler ile kullanılan yine siyah yüksek topuklu bootieler hem bacak boyunu daha uzun gösterir, hem de çekici bir duruş sergiler. Yırtık jeanleri t-shirtlerden ayrı düşünmek söz konusu değildir. Yırtık, dar, spor kesim her model jeanler için t-shirtler mevcuttur.

Söz konusu yırtık jeanler klasik bir beyaz t-shirt ile tamamlanabilir. Bayanlar için topuklu ayakkabıların yeri her ne kadar başka olsa da, bir spor ayakkabının yada bir converse ayakkabının rahatı da vazgeçilmez değildir.

Yırtık jeanler de kesinlikle spor ayakkabılar ile denenmelidir. Bu jeanlerin rahat havasına denge getirmek için tercihinizi şifon bluzlardan yana kullanabilirsiniz. Hafif içinizi gösterecek bu bluzların gösterişliği ile yırtık jeanin tavrı birbirini tamamlayan unsurlar haline gelecektir.

Yırtık jeanler için vazgeçilmezlerden biri de büyük kareli gömleklerdir. İçine giyilen basic bir badi ve kareli bir gömlek ile trend sahibi olabilirsiniz.

En Güzel Elbiseler

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ