En Güzel Elbiseler Güncel Moda Portalı

En Güzel Abiye Modelleri 2020

 En güzel abiye modelleri arasında etkisini gösteren renkler arasında bulunan mor ve kırmızı, etkisini uzun yıllar hissettirecektir. 2018  ve 2019 yıllarında demode sayılan fakat 2020’a tekrar damgasını vuran bu renkler, en güzel elbiseler arasındadır.

Bunun dışında fuşya, parlak gri, krem ve süt mavi de çok fazla tercih edilmiş, düğünlere ve özel davetlere damgasını vurmuştur. Koyu yeşil abiyeler de, bu yılın özellikle düğün davetlerinde en çok tercih edilen renkleri arasındadır.

En güzel abiye modelleri 2020 sezonuna bakıldığında, tarz olarak dekolteli elbiseler ön planda tutulmuştur. Özellikle sırt dekoltesinin verildiği ve çok fazla tercih edildiği modeller, yaz sezonuna damgasını vurmuştur. Tıpkı gelinliklerde olduğu gibi, göğüs dekolteli ve göğsü dantel işlemeli abiyeler doğum günü davetlerinde çok fazla tercih edilmiştir. Parlak bej rengi, 2020 abiye modelleri arasında çok fazla tercih edilmiştir.

En güzel elbise modelleri arasında, bu sene dantel işleme çok fazla tercih edilmiştir. Taşlı abiyeler tahtını kaybetmiş, yerini dantel işlemeliler almıştır. Göğüs kısmı ipli, dekolteli abiye modellerinin de bu sene öne çıktığı ve farklı bir tarz yarattığı bilinen bir gerçektir.

Bu yıl düzenlenen definelerde, en çok tercih edilen ve moda tasarımcıları tarafından en çok üretilen abiye modelleri arasında göbek kısmı açık modellerin de geldiği bir gerçektir. Bunun haricinde çok fazla dekolte verilmeyen, sadece kol kısmı olan abiyeler de ön plandadır. Ayrıca bu sezonun tüm kıyafetlerinin arasına girmiş olan yırtmaç detayı, abiyelerde de kendini göstermiştir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ