En Güzel Elbiseler Güncel Moda Portalı

En Güzel Elbiseler 2020

2020 yılında en çok tercih edilen elbiseler arasında, sezona damga vuran rengin turuncu renk olduğu ve desenin de çiçekli desenler arasından tercih edildiği bir gerçektir.

Kırmızı, mavi, pembe, pudra, mor derken neredeyse her rengin bir bir kendini gösterdiği bu sezonda, kızlar elbise arama telaşına girmemiş ve hatta her gördüğünü almak istemiştir. En güzel elbiseler arasında yer alan yazlık elbiselerin büyük bir kısmı, tercih durumuna göre üretilmeye devam etmiştir.

Bu sezona ilk kez damgasını ciddi manada vuran elbiseler arasında yırtmaçlı elbiseler gelmektedir. Önce eteklerde kendini hissettirmiş yırtmaç detayları, geçmişin aksine bu yıl elbisenin kenarında değil, direkt olarak ortasındadır. Özellikle kilo problemi olmayan kadınlar tarafından tercih edilen bu elbiseler, hem gece hem de gündüz kombinlerini süslemişlerdir.

Gece yaşamında daha çok kırmızı rengin ortaya çıktığı ve elbise olarak da fırfır detayların tercih edildiği bir gerçektir. Gündüz yaşamında ise, elbiselerin her biri damgasını vurmayı başarmıştır. Bu sene kadının kendine yakışan modadır.

Bunun haricinde hem gece, hem de gündüz tercih edilebilecek olan elbiselere damgasını vuran rengin beyaz olduğunu bilmek gerekir. Fıstık yeşil tonları da bu yaza bir hayli yakışmıştır. Mor renk itibarını kaybetmemiş ve birkaç yıl daha tahtında kalacak gibi görünmektedir. Tül detaylı elbiseler de bu yılın en güzel elbiseler tercihleri arasına girmiştir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ