En güzel Elbiseler – Hamile Elbise Modelleri

En güzel Elbiseler – Hamile Elbise Modelleri

En güzel Elbiseler – Hamile Elbise Modelleri

Gebelik dönemi genel olarak gebelik öncesi yaşam tarzınızı yansıtabilecek, daha rahat bir gebelik dönemi geçirmek, rahat bir doğum yapmak ve doğum sonrasında konforlu yaşayabilmek için bazı değişiklikler yapmak gerekmektedir. Özellikle gebeliğin ikinci trimesterinin başlangıcından itibaren artık eski kıyafetler ve sütyenlerin size dar geldiğini fark edebilirsiniz.

Bu aşamada hamile kıyafetleri adı verilen bol kıyafetler giyerek kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Anne olacak adayların çoğu gebelik döneminde sıcağa duyarlı bir hale gelirler. Bu nedenle de daha hafif kıyafetleri tercih etmek durumunda kalırlar. Yine de özellikle mevisiminde kış koşullarına uygun kıyafetler tercih etmelidirler. Her zaman için kendilerini içinde rahat hissettikleri kıyafetleri tercih etmelidir.

  • Modelin Ölçüleri: Boy: 1,76 Göğüs: 85 Bel: 62 Basen: 92, Numune Bedeni: 38, Pamuk 100% Kadın Elbise, Çivit Mavisi Hamile Elbise

Stretch adı verilen dar kesim pantolonlar bacaklardaki dolaşımı engellediğinden varis oluşumuna katkıda bulunur. Bu yüzden hamile kadınların bu tarz kıyafetlerden uzak durması gerekmektedir.  Ayakkabı konusuna gelince de gebelikte alçak topuklu ayakkabılar tercih edilmelidir. Çünkü topuksuz veya yüksek topuklu ayakkabılar doğal denge merkezini değiştirerek bel ağrısına sebep olmaktadırlar. Yıne yüksek topuklu ayakkabılar anne adaylarının dengesini kolaylıkla kaybetmesine neden olabilir.

Bu hamile elbisesini  www.defacto.com.tr alabilirsiniz. En Güzel Elbiseler

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ