En Güzel Elbiseler Güncel Moda Portalı

En Güzel Gece Elbiseleri

Bu yılın en çok tercih edilen gece elbiselerinin başında, yine düze renklerin hakim olduğu elbiseler geldi. En güzel gece elbiseleri kategorisinde yer alan elbiseler arasında, daha çok kırmızının hakim olduğu tonlar tercih edildi. Daha önceki yıllarda çok fazla tercih edilen taşlı ve parıltılı elbiseler, bu yıl neredeyse hiç tercih edilmedi. Daha çok hakim olan modeller arasında, tek omuz, düşük omuz ve alt tarafı fırfırlı ve yırtmaçlı elbiseler geldi.

En güzel gece elbiseleri arasında, bu yıl en çok tercih edilen modellerden bir tanesi de kısa elbiselerdi. Mini ve midi boy elbiselerin de hakim olduğu bir yaz döneminden itibaren, kışın bu elbiselerin yabana atılmayacağı hissi belirdi. Özellikle yapışık ve midi boy parlak siyah elbiseler bu yıl en çok tercih edilen modeller arasında yer aldı.

Düğün ve özel davetlerde tercih edilen en güzel elbiseler, parlak renklere sahipti. Örneğin kadınlar kırmızı renk elbise almak yerine, parlak kırmızı renk elbise tercih ettiler. Ayrıca altlarına uyarladıkları ayakkabılar da, daha çok parlak renklerden oluşuyordu. Gece elbiselerinin kombinlerine bakıldığında, daha çok siyah, beyaz ve kırmızı renkler iç içeydi. Özellikle elbise tercihini siyah ve beyaz rengi bir arada olacak şekilde kullanmış olan kişiler, ayakkabı tercihini kırmızıdan yana kullandılar. Şifon elbiselerin de tercih edildiği bu dönemde, kışın moda renginin siyah olacağı konuşulmakta!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ