En Güzel Elbiseler Güncel Moda Portalı

En Güzel Gelinlik Modelleri

  • 17 Ağustos 2020
  • 149 kez görüntülendi.
En Güzel Gelinlik Modelleri

2020 yılında öne çıkan en güzel gelinlik modelleri arasında kabarık model gelinliklerin yanı sıra, ince kumaşlı kasnağı olmayan gelinlikler de ön planda tutulmuştur. Bu yıl en güzel elbiseler olarak değerlendirilen modeller, gelinliklerde de yerini almıştır. Balık elbise tahtını bu sene kaybetmiş, gelinler tarafından çok fazla tercih edilmemiştir. Hala sırtı açık gelinlikler ve göğüs dekolteli gelinlikler ön plandadır.

Bu yıl diğer yıllardan farklı olarak en güzel elbiseler, en güzel gelinlik modelleri olarak oluşturulmuştur. Kadınların çok fazla tercih ettiği elbiseler 2020 yılında gelinliklere uygulanmıştır. Her kadının hayali olan herkesten farklı ve en güzel gelinliği giyme modası bu sene de devam etmiştir. Omzu düşük gelinlik modellerinden bu yıl da vazgeçilmemiş ve bu moda etkisini günlük kıyafetlerde de göstermiştir. Bu yıl tercih edilebilecek en güzel gelinlik modelleri arasında yer almaktadır.

Geçen yıl etkisini kaybeden süt beyaz gelinlik giyme modası, bu yıl biraz daha geçerlilik kazanmıştır. Ama kırık beyaz gelinliklerin etkisini kaybettiğini düşünmek çok doğru olmayacaktır. Hala dantel işlemeli ve dekolteli kırık beyaz gelinlikler ön plandadır. Bunun haricinde taşlı gelinlik giyme modası tamamen kaybolmuştur.

Bu yıl tercih edilen gelinliklerin içerisinde taşlı gelinlikler bulunmamaktadır. Bu tarz gelinlik modellerinin üretimi de yavaşlamıştır. Arkası çapraz iplerle süslenmiş sırt dekolteli gelinliklerin etkisi bu yıl daha çok hissedilmiştir. Gelecek yılda da üretimi devam edecek ve damgasını vuracak olan gelinlikler, taşıması kolay ve gelinleri rahatsız etmeyecek türdendir.

En Güzel Gelinlik Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ