En Güzel Elbiseler Güncel Moda Portalı

EN GÜZEL GÜNLÜK ELBİSE MODELLERİ

EN GÜZEL GÜNLÜK ELBİSE MODELLERİ

 

Gün içerisinde rahat gezebilmek, rahat hareket edebilmek ve aynı zamanda güzel görünebilmek her yaştan bayanın isteği ve hayalidir. Günlük elbise modellerini bayanlar yakından takip ederek modayı uyguladığını herkese gösterebilir ve alımlı bir bayan olarak dikkat çekebilir.

Sıcak yaz günlerinde bayanlar, güneş ışınlarından az derecede etkilenmek ve terleme sorunu yaşamamak için uzun elbiseleri tercih edebilirler. Rahatlığın adı olan ve gün içerisinde ferah kalınmasına yardımcı olan, birbirinden güzel desenleri ile bu uzun elbiseler; Günlük elbise modelleri arasında en çok ilgi gören kıyafetler arasında yerini alır.

Bu uzun elbise modelleri arasında çiçek desenli olanları oldukça ilgi gören desenlerdendir. Boyundan bağlamalı modelleri ile omuzların rahat olmasını sağlamaktadır. Üzerindeki çiçek desenler de günlük hayatta cıvıl cıvıl bir kişilik olarak görünmenizi sağlar. Ayrıca ilgi göreceğiniz bu elbise modeli ile gerek yüksek topuklu ayakkabılar gerekse spor ayakkabılar ile kombin edilebilir.

Eğer gün boyunca vücudunuzun ne kadar dikkat çekici olduğunu göstermek istiyor iseniz dar elbiseleri de tercih edebilirsiniz. Yılının yeni sezon koleksiyonunu süsleyecek olan bu dantel işlemeli dar kıyafetler ile tek renkleri tercih ederek şıklığa şıklık katılabilir. Ayrıca mini ve straplez elbise modellerinde göğüs bölümünü kapatacak şekilde dantel işlemesi elbiseye modern bir hava katmaktadır. Yaz sezonunda ilgi görecek elbiselerden bir diğeri de ne mini ne de uzun olan salaş elbise modelleridir.

Pek çok farklı çeşitleri ile karşımıza çıkan bu salaş elbiseler, spor ayakkabılar ile güzel bir kombin yapılabilir. Ayrıca gün içerisinde ilgi çekici bir görünüme kavuşulmasını da sağlar. Genellikle tek renk olan salaş elbise modelleri, genç hanımlara tavsiye edilen elbiseler arasında yerini alır.

Modeller:www.sateen.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ