En Güzel Elbiseler Güncel Moda Portalı

En Güzel Günlük Elbiseler

Bu yılın en çok tercih edilen günlük elbiseleri arasında gelen çiçek desenli elbiseler, kadınların fazla kilolarını kapatmalarına ve kendilerini daha rahat hissetmelerine neden olmuştur. Kilo problemi olmayan ve spor yapan kadınlar ise, en güzel günlük elbiseler arasından kısa elbiseleri tercih ederek günün modasına ayak uydurmuştur.

En güzel elbiseler arasında tercih edilen elbise modellerinden bir tanesi de, uzun fırfırlı elbiselerdir. Fırfırlı etek modasının yankı yarattığı yaz aylarında, bu detaya ve özellikle yırtmaçlara sahip olan elbiseler çok tercih edilmişlerdir. Kadınların bu yaz, en güzel günlük elbiseler arasından tercih ettikleri elbiseler midi boy elbiseler olmuştur. Geçen yılın modası olan ve eteği ayak bileğinin aşağısına kadar uzanan elbiseler bu yıl tercih edilmemiş, elbise boyları ayak bileğinin bir karış üzerinde olan elbiseler tercih edilmiştir.

Rengarenk elbiselerin bu yıl da trend olduğu yaz modasında, en çok tercih edilen elbise rengi siyah ve beyaz olmuş, özellikle üzeri çiçek desenli siyah elbiseler tercih edilmiştir. Geçen yılın hakim renkleri arasında bulunan neon renkler bu yıl tercih edilmemişler, kadınlar daha çok klasik renklere yönelmişlerdir. Gri, siyah, beyaz, kırmızı gibi renkler daha çok ön planda tutulmuşlardır.

En güzel günlük elbiseler kapsamında değerlendirilen kısa ve yapışık elbiseler, özellikle kilo problemi olmayan kadınların tercihleri arasında gelmiştir. Yan şeritli elbiseler bu yıl çok fazla tercih edilmemişler, kadınlar tercihlerini daha çok düz renk elbiselerden yana tutmuşlardır.

En Güzel Elbiseler

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ