En Güzel Elbiseler Güncel Moda Portalı

En Güzel Günlük Kombinler 2019

En Güzel Günlük Kombinler 2019

En güzel günlük kombinler 2019 sezonunda, etek ve bluz kombinleri olmuştur. Özellikle uzun etekler ile yapılan kombinlerin etek kısımlarında bulunan fırfır ve yırtmaç detayları, 2019 yılında etkisini ciddi manada hissettirmiştir. İkili takım olarak tasarlanan ve alt üst aynı model bulunan bu kıyafetler, 2018’de moda olmaya başlamış ve bu sene de tahtını kimselere kaptırmamıştır. Bu yıl en güzel elbiseler yine etek kısmında yırtmaçların bulunduğu elbiselerdir.

Bu yıl en güzel elbiseler ve kombinler arasında özellikle tercih edilen bir renk bulunmamaktadır. Çünkü beyazından siyahına, kırmızısından turuncusuna her renk bir modelde harikadır. Zıt renkler hala geçerliliğini korumaktadır. Özellikle ikili takımlarda ve elbiselerde turuncu rengin biraz daha fazla tercih edildiği söylenebilir.

Zaten bu renk yaz sezonuna da çok fazla yakışmıştır. Pantolon bluz, şort bluz kombinleri de bulunmaktadır. Bu sene kış aylarında çok fazla tercih edilmiş olan kargo cep pantolonlar, yaz sezonunda da giyilmeye devam etmiştir. Göbek kısmını açıkta bırakan kombinler bu senenin vazgeçilmezleri arasındadır. Tüm bunlar dışında özellikle kilolu kadınların tercih edilebileceği bol pantolonlar ve uzun tişörtler, kiloları kusursuz bir şekilde kapatacaktır.

Bu sene geniş etekler, kalem etekler ve mini etekler yaz aylarında tercih edildiği gibi, özellikle mini etekler kış aylarında da çok fazla tercih edilmiştir ve uzun bir süre daha geçerliliğini koruyacaktır. Kot pantolon ve yırtık pantolon geçen seneye damgasını vurduğu gibi bu sene de en çok tercih edilenler arasındadır. Parlak sarı renk çantaların vazgeçilmezi olmuştur. Kombinlerin tamamlayıcısı fularlar, bu yıl da oldukça konuşturacaktır.

En  Güzel Elbiseler

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ