En Güzel Elbiseler Güncel Moda Portalı

En Güzel Kadın Elbiseleri

 Yaz aylarını tamamlayıp sonbahar aylarına girmeye başladığımız bu günlerde, havaların soğumasıyla birlikte en güzel kadın elbiseleri tarz değiştirmeye başladı. Bütün yaz neredeyse kullanmayan kadının kalmadığı yırtmaç detayları, bahar elbiselerine de yansıdı.

Hatta yırtmaçlar o kadar çok sevildi ki, kadınlar bu yırtmaçları kollarına da değerlendirmeye karar verdi. Bu yılın tasarımcıları yırtmaç detaylarından vazgeçmezken, sonbahar keten elbise tarzını tekrar getirdi.

En güzel elbiseler arasında, bu baharda daha çok tercih edilecek olan elbise renkleri bordo ve siyah olarak nitelendirildi. Hatta parlak renklere de bir hayli özen gösterildi. Eflatun ve mor tekrar gün yüzüne çıkmaya hazırlanırken kahverengi elbise modası da değer kaybetmedi. Özellikle açık kahverengi elbiseler bir hayli ilgi görmeye başladı.

Tasarımcılar kot ve deri ceketler ile kombinlenen günlük elbiseleri, düz tasarlamayı tercih ettiler. Özellikle şerit detaylarından vazgeçildiği ve elbiselerin daha ince kumaştan düz renk tercih edildiği görüldü. Bu yıl renkli deri ceketler kullanılarak kombin edilen, gri ve siyah renk elbiseler günlük en güzel kadın elbiseleri tarzını oluşturacak gibi duruyor.

Bu yılın her ayında tercih edilen dökümlü, omuzları düşük model elbiseler, sonbaharda farklı bir stil ile tercih edilmeye devam ediyor. Omuzların düşüklüğü bu kez, dirseklere kadar uzanarak bir hayli ilgi görüyor. Farklı bir modanın da gün yüzüne çıkmaya başladığı bu günlerde, çiçek desenli elbise modelleri ve kırmızı renk elbiseler de ellerden düşmüyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ