En Güzel Elbiseler Güncel Moda Portalı

En Güzel Kısa Gece Elbiseleri

İnsanların aklına gece elbisesi denildiğinde, genel olarak uzun abiyeler gelmektedir. Fakat partilerin daha rahat geçmesini sağlayacak ve bazı kadınlara kendilerini daha rahat hissetirecek kısa abiye elbiseler de bulunmaktadır. En güzel kısa gece elbiseleri modellerini içeren sitemizde, rahatça rastlayabileceğiniz bu elbiseler son derece modern bir görüntü yaratmakta ve gecenin en şık kadını olmanızı sağlamaktadır.

Boyları mini, midi ve maxi olarak değişen klasik gece elbiselerinin yanı sıra, altı kabarık elbiseler de bulunmaktadır. Özellikle hamile olan veya biraz kilo problemi yaşayan kadınların tercih etmesi gereken bu tarz elbiseler, kadınların kusursuz görünmelerine yardımcı olabilmektedir. Çeşit çeşit renkleri bulunan en güzel kısa gece elbiseleri modellerinin, bu yaz en çok tercih edilen rengi beyaz ve kırmızı olsa da, kış aylarında daha çok tercih edilen renklerin yine parlak gri ve siyah olacağı aşikar.

En Güzel Kısa Gece Elbiseleri Kombinleri

Yazın şıklığını gecenin asiliği ile buluşturan en güzel kısa gece elbiseleri modelleri, bu yaz stilettolar ile kombinlenmiş olsalar da, kalın topuklu ayakkabılar da ön plandaydı. Fakat kışın getirdiği soğuk havalar ve klasik tarz, yine stilettoların ön plana çıkacağını gösteriyor. Ayrıca bu yıl yakalanan yeni bir tarzın ışığında, kısa elbiseler özellikle parlak kırmızı orta boy çizmeler ile de kombinlenmeye başladılar. Aynı renk kombinlerinin tekrar ortaya çıktığı günümüzde, kırmızı elbisenin altına giyilen kırmızı çizmeler ve ele alınan kırmızı çantalar son derece özgün ve modern bir tarz yarattı. Bu tarzın bu kış da kendini göstereceğine kesin gözüyle bakılıyor!

En Güzel Elbiseler

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ