En Güzel Elbiseler Güncel Moda Portalı

En Güzel Kışlık Elbiseler

Yaz aylarının sonlanıp, kış aylarına giriş yapılan bu dönemlerde, kadınların aklında kışın ne tarz elbise giyeceklerine dair bazı sorular oluştu. En güzel kışlık elbiseler kategorisinde, bu yıl değerlendirilecek ve çoğu kadın tarafından tercih edilecek olan elbiselerin başında, kolları yarım kol olan elbiseler gelecek. Geçen yıl tam boy kol tercih nedeni olsa da, bu yıl daha çok şifon tarzda ve kolları orta boyda elbiselerin tercih edileceği aşikar.

Kış aylarında yaz modasının etkisi sürecek gibi duruyor. Bu yaz çok tercih edilen yırtmaçlı etekler ve elbiseler, kış aylarında da daha kalın kumaşlarla süslenerek tercih edilecek. Fırfır detayları daha çok kış aylarına yakışsa da, yaz aylarında da bir etkinin olacağı bir gerçekmiş gibi duruyor. En güzel kışlık elbiseler arasında tercih edilecek olan elbise modellerinden bir tanesi de, kısa elbiseler. Özellikle çok mini olmayan, boyu kadınların diz kapaklarına göre ayarlanan elbiseler, kadınlar için tercih sebebi olacak.

En güzel kışlık elbiseler arasında bu yıl, mini elbiseler tercih edilmeyecek. Mini modasının değer kaybettiği bu günlerde, tekrar ortaya çıkmak için hazırlanan midi boy elbiseler kadınlar için vazgeçilmez olacaklar. Yaz aylarında tercih edilen yapışık elbiseler, kış aylarında da etkisini kaybetmeyecekler.

Bunun dışında bu en güzel elbise modellerinin altına daha şık ayakkabılar tercih edilecek. Kalın topuk etkisini yitirmeyecek olsa da, stiletto ve uzun çizmeler de bu sene çöpe atılmayarak ilgi görmeye devam edecekler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ