En Güzel Elbiseler Güncel Moda Portalı

En Güzel Topuklu Ayakkabı Çeşitleri

En Güzel Topuklu Ayakkabı Çeşitleri

En güzel elbiselere, en güzel kıyafet kombinlerine en güzel ayakkabılar yakışır. Kombini tamamlayan en önemli malzemelerden ayakkabı sadece boyunuzu uzun göstermekle kalmaz yaptığınız kombine tarz, güzelliğinize güzellik katar. Yapabileceğiniz en güzel kombinlerle birlikte en güzel topuklu ayakkabı çeşitleri:

Stiletto Tarzı Topuklu Ayakkabılar

Çoğu kıyafetle kombin yapılabilen bir ayakkabı çeşidi olmasından dolayı çok fazla tercih edilir. İsterseniz randevunuza, isterseniz arkadaşlarınızla eğlenmeye, isterseniz iş yerinize bu ayakkabılarla gidebilirsiniz.

Stiletto tarzı topuklu ayakkabıların önü daha oval olanlarını dilerseniz pileli etek ve elbiselerinizle giyerek daha yumuşak bir tarz da yaratabilirsiniz.

Kalın Topuklu Ayakkabılar

Hem kış için kapalı hem yaz için açık modelleri bulunan bu ayakkabılar topuklarının kalın olmasın dolayı diğer topuklulara nazaran daha rahattır. Bu topuklularla yürümesi gayet kolaydır. Bu ayakkabılar bol elbiselerle pek tercih edilmez fakat diğer birçok şey ile kombin yapılabilirler.

İnce İpli Açık Topuklu Ayakkabılar

Mezuniyet balolarının, düğünlerin, önemli davetlerin vazgeçilmezi olan bu ayakkabılar ince iplerle birlikte ayaklarınızı daha zarif gösterirler.

Giyilmesi ve üzerinde yürümesi biraz daha zor olan bu ayakkabılar rahatınızdan feragat etmeniz değecek kadar naif ve şık.

Hasır Topuklu Ayakkabılar

Yaz aylarında günlük işlerinize koşuştururken bile giyebileceğiniz kadar rahatlardır.Güzelliği için konforundan feragat etmeyenler için yapılmış gibidir.

Sahile bile gidebileceğeniz hasır topuklu ayakkabılar elbise ve eteklerle yapılan kombinlerin vazgeçilmezidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ