En Güzel Elbiseler Güncel Moda Portalı

Fırfır Detay Kuşaklı Saten Abiye

En Güzel Nişanlık Modelleri 

Kızların vazgeçilmezi olan nişan törenleri, çeşitli nişanlık modelleri ile 2020 yılında da çok konuşturmuştur. Bu yılın en gözde renkleri arasında gelen pudra, nişanlık için ideal bir seçim olacaktır. Bunun dışında süt mavi ve koyu mor renkli nişanlıklar da çok fazla tercih edilmiştir. Yine de aralarında en çok rağbet gören ve kişilerin en çok beğenisini kazanarak moda olmayı başaran rengin pudra olduğu ve kısa zaman içerisinde nişanlanacak adayların tarz olmak adına tercihlerini pudra renkten yapmaları gerektiği bir gerçektir.

En güzel elbiseler için olduğu gibi, en güzel nişanlık modelleri 2020 sezonunda da işlemeli nişanlıklar bir hayli ilgi görmeyi başarmıştır. İster dekolteli olsun, ister kabarık, ister balık ve isterse de düz nişanlıklar olsun, dantelli işlemeler bir hayli ön plandadır. Fakat bu modellerin arasında da en güzel nişanlık modellerinin kabarık olmayan nişanlıklar olduğu ve bu yıl çok fazla tercih edildiği bir gerçektir. Kabarık nişanlıklar hala ilgi görmektedir, özellikle fırfır detaylı olanlar bir hayli dikkat çekmiştir. Fakat yine de etkisini eskiye göre çok fazla kaybettiği ve tahtını düz modellere devrettiği bir gerçektir.

En güzel elbiseler ve en güzel abiye modelleri, bu yılın en güzel nişanlık modelleri konseptlerini de oluşturmuştur. 2020’de tercih edilen nişanlık modelleri arasında ipli nişanlıklar ve omzu düşük nişanlıklar da vardır. Fakat straplez modelin etkisini tamamen kaybettiği de bir gerçektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ