En Güzel Elbiseler Güncel Moda Portalı

Gelinlik Modelleri

Gelinlik Modelleri

Evlilik aşamasında olan gelin adayları için en zor kararların başında gelinlik seçimi gelmektedir. Gelinlik, en öenmli ve en kutsal kıyafetler listesinde ilk sırada yerini almaktadır. Geinlik seçiminin süreci de oldukça karmaşık ve zordur. Bu konuda 2015 gelinlik modelleri ile gelin adaylarına güzel fırsatlar sunulmaktadır.

Öncelikle gelin adayı ince ve fit bir vücuda sahip ise balık gelinlik modelleri ni tercih edebilir. 2015 gelinlik modelleri arasında, balık model yerini korumaya devam etmiştir. Balık modeli giyen gelinler tüm dikkatleri bel bölgesine çekmeyi başarabilir iken, aynı zamanda tüm vücudu saracak hatlarla da güzelliğinizin ortaya çıkmasına yardımcı olabilir.

Bu modelde aynı zamanda çeşitli dantel süslemeleri de mevcut olacaktır. Özellikle göğüs dekoltesini süsleyecek dantel işlemeler gelinliğe modern ve farklı bir hava katacaktır. Önü kısa arkası uzun gelinlik modelleri de tercih edilen modeller arasındadır.

Genellikle zayıf bayanlar için bu model idealdir. Daha çok uzun boylu kadınlara önerilir. Boyu kısa olan bayanlarda tabiki tercih edebilir ancak hoş bir görüntü sağlanamaz. ve modeli tam yansıtamaz. Kabarık gelinlik modelleri de moda evlerinde en çok ilgi gören modeller arasında yer almaktadır.

Hem zayıf hem kilolu, hem uzun boylu hem de kısa boylu bayanlar tarafından rahatlıkla tercih edilebilen kabarık gelinlik modelleri; 2015 yılında pek çok süsleme detayı ile tecih edilecektir. Sade kabarık gelinlikler geçtiğimiz yıllardaki kadar popüler olmayacaktır.

Özellikle dantel işlemeli kabarık gelinlikler dikkat çekecektir. Kabarık gelinlik almak isteyen gelin adayları fiyat olarak 5000 ile 15000 lira arasında değişebilen rakamlara sahip olacaklardır.

A kesim gelinlik modelleri de gelin adayları için yerini almıştır. A kesim gelinlik modelleri ince belli bayanlar tarafından tercih edilmesi gerekmektedir.

En Güzel Elbiseler

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ