En Güzel Elbiseler Güncel Moda Portalı

Günlük Kıyafet Önerileri

Günlük Kıyafet Önerileri

Özel ve önemli günlerin yanı sıra, günlük ve sade kıyafet seçimi de oldukça önemlidir. Günlük kıyafetler genelde salaş seçilir. Çünkü alışverişe ya da kısa bir gezintiye çıkarken salaş kıyafetler en uygunudur. Günlük kıyafetleriniz ile hem şık hem de rahat olabilmek için sizlere birkaç günlük kıyafet önerileri sunacağım.

İlk kombin önerisi; sweat shirt, siyah blazer bir ceket ve mini bir etektir. Sweat shirt, siyah bir blazer ceket ve mini bir etek ile hem çok şık hem de rahat olabilirsiniz. Bu öneri günlük kombinlerinizin en gözdesi olacaktır.

Zaten bu kombin, son dönem modasına uygun olan en güzel kombinler arasındadır. Son olarak, mini eteğinizin altına siyah ince bir çorap tercih etmeniz sizi daha şık gösterecektir. Altına ise düz bir bot veya spor ayakkabı ile kışın yapabileceğiniz en şık günlük kombini oluşturmuş olacaksınız. Günlük kıyafet önerileri içerisinden ikincisi jean pantolon ve deri ceket kombinidir.

Bu kombin sizi oldukça havalı gösterir. Dar paça jean pantolonunuzun üzerine kalın bir kazak giyerek daha sıcak ve rahat olursunuz. Kalın kazağınızın üzerinize de deri montunuzu takın. Ayakkabı olarak da rahat bir bot giyerseniz, kış için günlük kombininizi yapmış olursunuz. Deri ceketinizin üzerine seçeceğiniz canlı renkte bir atkı ile de kombininiz daha havalı görünecektir.

Verebileceğimiz diğer bir öneri ise, yırtık jean pantolonlarınızı kullanarak kombin yapmanızdır. Mesela, eğer kışın da topuklu ayakkabı kullanmak istiyorsanız bu isteğinizi yırtık jean pantolon altında gerçekleştirebilirsiniz. Stiletto ayakkabınızın üzerinde yırtık jean pantolon oldukça çekici duracaktır. Bu iki parça birbiri ile oldukça uyumludur. Yırtık jean pantolonuzun üzerine ise kalın ve bol bir kazak tercih edebilirsiniz.

En Güzel Elbiseler

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ