Kapalı ve Yarı Kapalı Mayo Modelleri

Kapalı ve Yarı Kapalı Mayo Modelleri

Kapalı ve Yarı Kapalı Mayo Modelleri. Sizlerin halka açık plajlarda ve havuzlarda rahat hareket etmesini sağlayan kapalı ve yarı kapalı mayo modelleri , yaşam tarzınızdan ödün vermeden tatil yapmanıza imkan verir.

Vücudunuzun tamamını örten ve vücut hatlarını belli etmeyen kapalı mayo ile havuza veya denize girebilirsiniz. Tam kapalı mayo çeşitlerinin yanında yarı kapalı mayo çeşitlerini de tercih edebilirsiniz.

Yarı tesettür mayo çeşitlerinin başında uzun kollu tunik ve uzun taytlı modeller geliyor. İki parçadan oluşan bu modeller hem vücut hatlarınızı belli etmiyor hem de esnek yapıda olduğu için kolayca yüzmeye imkan veriyor.

Kapalı- ve- Yarı -Kapalı -Mayo- Modelleri Kapalı- ve- Yarı -Kapalı -Mayo- Modelleri (1) Kapalı- ve- Yarı -Kapalı -Mayo- Modelleri (2) Kapalı- ve- Yarı -Kapalı -Mayo- Modelleri (3) Kapalı- ve- Yarı -Kapalı -Mayo- Modelleri (4) Kapalı- ve- Yarı -Kapalı -Mayo- Modelleri (5) Kapalı- ve- Yarı -Kapalı -Mayo- Modelleri (6) Kapalı- ve- Yarı -Kapalı -Mayo- Modelleri (7) Kapalı- ve- Yarı -Kapalı -Mayo- Modelleri (8)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ