En Güzel Elbiseler Güncel Moda Portalı

Kuşak Detaylı Elbise

EN GÜZEL GÜNLÜK KOMBİNLER

 

Özel ve önemli günler için seçilen kıyafetlerin yanında, günlük kıyafet seçimi de oldukça önemlidir. Günlük kıyafetler genelde salaş seçilir. Çünkü alışverişe ya da kısa bir gezintiye çıkarken salaş kıyafetler en uygunudur. Günlük kıyafetleriniz ile hem şık hem de rahat olabilmek için sizlere birkaç en güzel günlük kombinler sunacağım.

 

İlk kombin önerisi; sweat shirt, siyah blazer bir ceket ve mini bir etektir. Sweat shirt, siyah bir blazer ceket ve mini bir etek sayesinde hem çok şık hem de rahat görünebilirsiniz. Bu öneri günlük kombinlerinizin en gözdesi olacaktır. Zaten bu kombin, son dönem modasına uygun olan en güzel kombinleriçerisindedir. Son olarak, mini eteğin altına siyah ince çorap tercih etmeniz sizi daha şık gösterecektir. Altına ise düz bir bot veya spor ayakkabı ile kışın yapabileceğiniz en şık günlük kombini oluşturmuş olacaksınız. En güzel günlük kombinler içerisinden ikincisi jean pantolon ve deri ceket kombinidir. Bu kombin sizi oldukça havalı gösterir. Dar paça jean pantolonunuzun üzerine kalın bir kazak giyerek daha sıcak ve rahat olursunuz. Kalın kazağınızın üzerinize de deri montunuzu takın. Ayakkabı olarak da rahat bir bot giyerseniz, kış için günlük kombininizi yapmış olursunuz. Deri ceketinizin üzerine seçeceğiniz canlı renkte bir atkı ile de kombininiz daha havalı görünecektir.

 

Verebileceğimiz diğer bir öneri ise, yırtık jean pantolonlarınızı kullanarak kombin yapmanızdır. Mesela, eğer kışın da topuklu ayakkabı kullanmak istiyorsanız bu isteğinizi yırtık jean pantolon altında gerçekleştirebilirsiniz. Stiletto ayakkabınızın üzerinde yırtık jean pantolon oldukça çekici duracaktır. Bu iki parça birbiri ile oldukça uyumludur. Yırtık jean pantolonuzun üzerine ise bol bir kazak tercih edebilirsiniz.

 

Modeller:roman.com.tr

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ