EN GÜZEL ELBİSELER

LESHOW İSTANBUL HAKAN AKKAYA DEFİLESİNDE ÇAĞLA ŞİKEL & TUBA ÜNSAL PODYUMA ÇIKTI!

LESHOW İSTANBUL HAKAN AKKAYA DEFİLESİNDE ÇAĞLA ŞİKEL & TUBA ÜNSAL PODYUMA ÇIKTI!

2.ncisi düzenlenen LeShow İstanbul Deri & Moda Fuarı açılış defilesini moda dünyasının dahi çocuğu, dünyaca ünlü modacımız Hakan Akkaya tarafından İstanbul Kongre Merkezinde dev bir organizasyonla gerçekleşti.

Styling’i Anıl Can’ın üstlendiği koreografisi Capsule Production Design’dan Özgün İnanç Gülle tarafından yapılan Hakan Akkaya imzalı 400 parçadan oluşan LeShow İstanbul “Glamour” koleksiyonu tanıtım defilesinde baş manken olarak ünlü top model Çağla Şikel, koleksiyonun tanıtım filmi yüzü olan ünlü oyuncu Tuğba Ünsal ve 40 model podyuma çıktı.

Defilede iki ayrı tasarımla podyuma çıkan baş manken Çağla Şikel nefesleri keserken güzelliğiyle herkesi kendine hayran bıraktı. Hakan Akkaya’nın Leshow İstanbul Glamour’ defilesinin tanıtım filminde oyunculuk performansıyla göz dolduran Tuğba Ünsal defilenin ikinci yarısında kendi seslendirdiği şarkısıyla podyuma çıkarak kendi sesiyle söylediği şarkısıyla büyük sürpriz yaptı.

Büyük beden modeller Su Alandağlı ve Melek Kaçan Akkaya’nın tasarımı olan özel kostümlerle” Kadın bedenlerine özgürlük’ mesajını ile podyuma çıktılar.

Defilenin kapanışını kendi ekibi ve kardeşinin çocukları öz yeğenleri Azra Özkan, Fikret Özkan yapan dünyaca ünlü modacımız zafer koşusunu ise büyük beden mankenler Su Alandağlı ve Melek Kaçan ile yaptı. Defilenin sonunda büyük beden modellerle birlikte selamlamaya çıkan ünlü modacı defilenin en anlamlı karesine imza atarak ayakta alkışlandı.

Defile öncesinde basın mensuplarının sorularını büyük beden modellerle birlikte yanıtlayan Hakan Akkaya ve Çağla Şikel ; Yine muhteşem bir işte birlikte olduk daha niceleri birlikte nasip olur derken Şubat ayında New York defilesinde birlikte olacaklarını açıkladılar.

Yaptığı sıra dışı defilelerle adından sıkça söz ettiren Hakan Akkaya çizgisini bozmayarak 54 metre uzunluğunda ve 1.60 yüksekliğinde dikdörtgen dev podyumuyla bir ilke imza atarak izleyicileri boş bir havuzun içinde ayakta ağırladı. Yeni bir podyum anlayışıyla Türkiye’de defile izleyicilerine yeni bir tecrübe yaşattı.
Tam bir yıldızlar geçidinin yaşandığı gecede Ayşe San ,Aydan Şener, Ayşe Kazancı, Berfin Uluman, Bengü & Selim Selimoğlu çifti, Cansen Yeni,Derya Uluğ, Emel Yıldırım, Hande Acar, Ivana Sert, Jülide Ateş, Oylum Talu, Sinem Yıldırım, Neslihan Yargıcı defileyi izleyenler arasında yer aldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ