LETOON, AMAZON.COM’DA

LETOON, AMAZON.COM’DA

30 yıldır ayakkabı sektörünün köklü ve yenilikçi markası olan Letoon, dünyanın en önemli e-ticaret online alışveriş sitesi amazon.com’da…

Dayanıklılığı, kalitesi ve şıklığıyla tercih edilen Letoon’un birbirinden özel modelleri artık dünyanın en önemli e – ticaret online alışveriş sitesi amazon.com’da da yer alıyor. Dünyada hızla büyümeye devam eden Letoon’un son trendlere uygun olarak oluşturduğu modellerine amazon.com ile yurtdışından da kolayca ulaşılacak.

Letoon’un Yönetim Kurulu Başkanı Cuman Aslan: “Dünya standartlarına sahip olan fabrikamızda ürettiğimiz ayakkabılara olan ilgi bizim için gurur verici. amazon.com ile birlikte son trendlere göre oluşturduğumuz koleksiyonumuza ve Letoon’un efsaneleşmiş ayakkabılarına artık tüm dünya ulaşabiliyor. amazon.com’da yer almaya başladığımızdan itibaren ürünlerimiz oldukça yoğun ilgi görüyor. Bu durum da bizim doğru yolda olduğumuzun göstergesi.” dedi.

Letoon, Türkiye’nin dört bir yerinde 2000’i aşkın satış noktasında müşterileriyle buluşuyor. Koleksiyon, 7/24 alışveriş imkanı sunan www.letoonsport.com’da da satışa sunuluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ