En Güzel Elbiseler Güncel Moda Portalı

Mavi Çok Düğmeli Yüksek Bel Denim Pantolon

  • 13 Ocak 2019
  • 87 kez görüntülendi.
Mavi Çok Düğmeli Yüksek Bel Denim Pantolon

Beyaz gömlekler duruşu ve rengi ile her zaman sofistike bir stilin göstergesi olmuştur. Beyaz gömlekler yırtık jeanler ile bir araya geldiklerinde bu özelliklerini kaybetmemekte ve jeanleri de kendi tarzlarına göre yeniden yorumlamaktadırlar. 

Yakaları kalkmış beyaz bir gömleğin, koyu renkli yırtık bir jean ve geniş kenarlı kışlık bir fötr şapka ile sezonun sofistike  trendine merhaba diyebilirsiniz.  Kışın giyilen bootieler de yüksek topukları ile yırtık jeanlerin ayrılmaz parçası olarak karşımızda durmaktadırlar. Özellikle siyah renkte jeanler ile kullanılan yine siyah yüksek topuklu bootieler hem bacak boyunu daha uzun gösterir, hem de çekici bir duruş sergiler.

Mavi Çok Düğmeli Yüksek Bel Denim Pantolon

Çok Düğmeli Yüksek Bel Denim Pantolon modeli sunduğu konforlu siklik ile kendinizi her zaman çekici ve rahat hissetmenizi sağlayacak pantolon modellerinden birisi. Yüksek bel kesimin sağladığı konfor ve farklı kombin seçenekleri sayesinde klasik ya da salaş görünümler elde etmenize yardımcı olan pantolon modeli çok düğmeli tasarımı ile de pantolon içinde gömlek kullanımında hoş bir görüntü sunuyor. Pamuk dokuya sahip olan denim pantolon modeli bu dokunun sağlıklı ve konforlu kullanımı ile kombinlerinize hoş bir hareket özgürlüğü kazandırıyor.

Modeller:www.oxxo.com.tr

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ