En Güzel Elbiseler Güncel Moda Portalı

Omzu Açık Bluzun Altına Ne Giyilir

Omzu Açık Bluzun Altına Ne Giyilir

Her kadının modaya bakış açısının ve tercih ettiği parçaların farklı olduğu bir gerçektir. Kıyafet tercihleri yapılırken de vücut tipi, boy ve kilo da dikkat edilmesi gereken kriterler arasındadır. Özellikle daha ince kadınların tercih ettikleri omzu açık bluzlar hem tarz hem de şık durmaktadır. Omzu açık bluzların altına giyilecek birçok farklı seçenek vardır. Bluzun rengi ve modeline göre tercih edilebilecek parçalarda değişiklik göstermektedir.

Omzu Açık Bluzun Altına Pantolon Giymek

Omzu açık bluzlar bir kadın açısından kombin yaparken zorlayabilecek bir konu olabilmektedir. Ancak birkaç küçük dokunuşla bu zorluğu şıklığa dönüştürebilmek mümkündür. Örneğin omzu açık renkli bir bluz tercih edildiğinde altına düz siyah veya detayları olmayan bir kot pantolon seçmek daha doğru olacaktır. Spor ayakkabılar, boyun kısmını güzelleştirecek bir kolye, birkaç bileklik ve günlük bir makyaj ile hem spor hem de şık olan bir görünüm elde edilecektir.

Omzu Açık Bluzun Altına Şort Giymek

Omzu açık bir bluz tercih edildiğinde altına şort tercih etmek çok kurtarıcı ve bir o kadar da şık görünmeyi sağlayacaktır. Kombinin altına şık bir sandalet, hasır bir şapka, zarif bir kolye ve son olarak da hasır bir çanta ile gideceğiniz tatilde en şık kadın olabilirsiniz. Üzerine yapacağınız hafif bir makyaj ile de stilinizi tamamlamış olacaksınız. Hem rahat hem de son moda bir görünüm yakalayabilmek için böyle bir seçim ideal olacaktır.

Omzu Açık Bluzun Altına Etek Giymek

Omzu açık bir bluzun altına her türlü etek kombin edilebilir ancak dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar vardır. Bu unsurlardan biri bluzun kumaşıdır. Günlük bir kumaşa sahip olan bir bluzun altına kot etek giymek ideal görüntüye ulaştıracaktır. Daha spor bir bluzun altına payetli bir kalem etek giymek hoş bir görüntü olmayacaktır. Ya da abiye tarzda olan bir bluzun altına pliseli bir etek tercih etmek hem karmaşık hem de uyumsuz gözüken bir duruma neden olacaktır. Böylesi durumlarla karşılaşmamak için eldeki parçaların analizinin iyi yapılması gerekmektedir.

En Güzel Elbiseler

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ