En Güzel Elbiseler Güncel Moda Portalı

ÖzdilekPark Antalya’da Jessica May rüzgarı esti…

  • 20 Ağustos 2019
  • 23 kez görüntülendi.

“Yeni Gelin” dizisiyle Türkiye’nin tanıdığı ve sevdiği bir isim haline gelen Brezilyalı Oyuncu Jessica May, ÖzdilekPark Antalya’da düzenlenen söyleşiye katılarak sevenleriyle buluştu. Son olarak Özdilek Ev Tekstili’nin Neon Serisi’nin de reklam yüzü olan güzel oyuncu, sempatik tavırlarıyla kendisiyle tanışmaya gelen AVM ziyaretçilerinden büyük ilgi gördü. 

Yer aldığı “Yeni Gelin” dizisindeki Bella karakteriyle deyim yerindeyse milyonların gönlünde taht kuranJessica May, ÖzdilekPark Antalya’da düzenlenen söyleşi etkinliğine katıldı.

Brezilya’dan Türkiye’ye uzanan hayat hikayesini AVM misafirleriyle paylaşan Jessica May, eşinin Karadenizli olmasıyla ilgili keyifli anılarını paylaşarak izleyicileri kahkahalara boğdu. Kısa sürede Türkçeyi ana dili gibi akıcı bir şekilde konuşmayı öğrendiğini belirten Brezilyalı Oyuncu, hayranlarına seslenerek “Artık sizden biri oldum.” dedi. Kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarıyla keyifli anlar yaşayan Jessica May, Antalyalılarla yakın zamanda tekrar bir araya gelmek istediğini belirterek ÖzdilekPark Antalya’dan tüm güzelliğiyle ayrıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ