En Güzel Elbiseler Güncel Moda Portalı

Rossmann 100. Mağazasını Eda Taşpınar ve Deniz Akkaya’nın katılımıyla açtı!

  • 17 Nisan 2018
  • 383 kez görüntülendi.
Rossmann 100. Mağazasını Eda Taşpınar ve Deniz Akkaya’nın katılımıyla açtı!

Almanya’nın önde gelen kişisel bakım, kozmetik ve temizlik zinciri Rossmann, Türkiye’de 100. mağazasını Emaar Square AVM’de açtı

Mağazada uzun süre vakit geçiren ve kadınlarla güzellik sırlarını paylaşan Eda Taşpınar,Rossmann’da en sık kullandığı ürünün Isana’nın kömür maskesi olduğunu belirtti ve “Doğallık ve vegan ürünler vazgeçilmezim. Bu yüzden saç boyası bile kullanmıyorum” dedi.

Rossmann’ın 100. mağazasıyla doğallık hareketi büyüyor! 

Deniz Akkaya ise kendisi ve kızı için doğal olanı tercih ettiğini, kimyasal içerikli ürünlerden kaçındığını açıkladı.Yoğun ilgi ile karşılaşan iki ünlü model, Rossmann ziyaretçileri arasında çekiliş yaparak 20 kişiye hediye çeki verdi.

Rossmann Hakkında; Gerçek bir hikaye…

Drogeriemarkt konseptiyle müşterilerine hizmet sunan Rossmann, 1972 yılında Dirk Rossmann tarafından Almanya’da kuruldu. Kuruluşundan itibaren büyüme stratejisini sürdüren; açtığı yeni mağazaların yanı sıra başka şirketleri de bünyesine katarak bu stratejisini destekleyen Rossmann istikrarlı büyümesi ile Almanya’nın perakende devlerinden biri haline geldi.

Almanya dışında ilk mağazasını 1992 yılında Polonya’da açan Rossmann’ın bugün Almanya, Polonya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Arnavutluk ve Türkiye’de toplam 5.000’in üzerinde mağazası ve toplam 47.000’in üzerinde üzerinde çalışanı bulunuyor.

Türkiye’ye 2009 yılında yatırım yapma kararı alan Rossmann’ın halihazırda Türkiye’de 100 mağazası bulunuyor. Çeşitli şehirlerin merkezlerini hedef alarak mağazalaşma sürecine devam eden Rossmann, 800’den fazla çalışanı ile büyümesini hızla sürdürüyor.

Kendine özgü Drogeriemarkt (Kişisel bakım, kozmetik ve sağlık marketi) konseptiyle dikkat çeken Rossmann, mağazalarında cilt ve vücut bakımı (geniş organik ve vegan serileri dahil), ağız ve diş bakımı, saç bakımı, bebek bakımı, ithal ve yerli parfümler, organik gıda ürünleri, atıştırmalık gıda ürünleri, sağlık ve hijyen ürünleri, ev temizliği, ev idaresi, medya, kitap-kırtasiye, oyuncak, dekorasyon ve hediyelik eşya kategorileri mevcut.

Tanınmış marka ve ürünlerini müşterilerine uygun fiyatlarla sunmayı ilke edinen Rossmann’ın, Rossmann Kalite Markaları olarak tanımladığı, kendisine ait 40 civarında markası ve bu markalara bağlı 3000 civarında ürünü mevcuttur. Bu ürünler üstün kalitelerinin yanı sıra çok uygun fiyatlarıyla da tüketicinin dikkatini çekiyor. Rossmann Kalite Markaları dışında Türkiye’de uluslararası, ulusal ve yerel olmak üzere 150’e yakın farklı tedarikçiden temin edilen 12.000 çeşit ürünü de mağazaların da uygun fiyatlarıyla tüketicilere sunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ