En Güzel Elbiseler Güncel Moda Portalı

Şık ve Yeni Sezon Saten Gelinlik Modelleri

Şık ve Yeni Sezon Saten Gelinlik Modelleri

Gelin adayları düğün sezonunun açılması ile birlikte o özel gecede ne giysem telaşına düştü bile. Belki de gelin adaylarının düğün hazırlıkları içerisinde en çok zorlandıkları şey gelinlik seçimi oluyor. Çünkü gelin adayları o gecenin yıldızı olmak için kendilerine en uygun modeli seçmek ve peri kızı gibi görünmek istiyor haklı olarak.

Peki, gecenin yıldızı olmak için nasıl bir gelinlik tercih etmek gerekiyor?

Saten, dantelli, balık etek, prenses derken gelinlik modelleri uzayıp gidiyor. Bu nedenle de gelin adayları gelinlik seçiminde bir hayli zorlanıyor. Modacılar gelinlik seçimi konusunda gelin adaylarına önemli önerilerde bulunuyor. Çünkü gelinlik seçiminin püf noktası sizin vücut yapınız. Eğer vücut yapınıza uygun bir gelinlik modeli seçmezseniz gecenin yıldızı olmak yerine rüküşü olmanız kaçınılmaz son olabilir.

Biz bugün sizler için saten gelinlik modellerini ele aldık. Şık, sade ve zarif görünmek isteyen gelin adaylarının en çok tercih ettiği saten gelinlik modelleri 2021 yılında da yine çok revaçta. Satenin asilliği beyaz kumaş ile bir araya gelince gerçekten de ortaya muhteşem sonuçlar çıkıyor. Ama bu modelleri tercih ederken gelin adaylarının sade olacaklarını da bilmeleri gerekiyor.

2021 saten gelinlik modelleri genellikle gelinlikten çok elbiseye benziyor.

Saten gelinlik modellerinde en çok tercih edilen kesim ise straptez. Straptez kesimde saten gelinlik gerçekten de muhteşem görünüyor. Saten gelinlik modelleri kombinleri de oldukça önemli. Çünkü hem ayakkabıda, hem gelin tacında, hem duvakta, hem de çiçekte abartıdan uzak kalmakta yarar var. Aksi halde sadeliğin o muhteşem büyüsünü kaybedebilirsiniz. Saten gelinlik modelleri eldivenler ile kombinlendiğinde ortaya çok güzel sonuçlar çıkabiliyor. Ancak eldivenleri de tül yerine saten tercih etmekte yarar var.

Ayrıca saten gelinlik modellerinde duvak yerine saça sade bir taç ya da çiçek tercih etmek en doğrusu. Çünkü duvağınız tül olacağı için gelinliğinizin sadeliğini ve şıklığını gölgede bırakabilir. Ayrıca elinize alacağınız çiçekten ayakkabınıza kadar özenle seçmeli ve bu sadeliği bozmamaya dikkat etmelisiniz. Bu önerilerimize kulak verdiğinizde satenin şıklığı ve zarifliğini keşfedecek, gecenin yıldızı siz olacaksınız.

En Güzel Elbiseler

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ