En Güzel Elbiseler Güncel Moda Portalı

Tesettür kazaklarda sonbahar etkisi

Tesettür kazaklarda sonbahar etkisi

Sonbahar demek, sıcak kahve ve yumuşak kazaklara sarınma vakti demek… Sonbahar demek sıcak yaz günlerini bırakıp sonbahara ayak uydurma, kışa hazırlanma ve yepyeni bir dönem demek…

Çoğu insan için yeni dönem ve yeni başlangıçlar anlamına gelen sonbaharda; havanın ve gökyüzü renginin değişimiyle birlikte ruh hâlleri, yapılacak etkinlikler ve giyilecek kıyafetler de değişmekte. Bu değişen kıyafetlerde tesettür giyimde başı elbette çeşitli model ve renklerde triko kazaklar çekmekte. Sonbahara özel, tarzınızı yansıtacak bambaşka kombinler kapıda bekliyor!

Sonbaharın ve soğumaya başlayan havaların gözdesi kazaklar her gününüzü, girdiğiniz her ortamı kurtaracak bir parçadır. Hangi kadının dolabında her güne, her tarza, her ruh hâline uygun kazaklar yoktur ki?

Sonbahar tesettür giyiminde en çok görebileceğiniz parçalardan biridir kazaklar. İnce triko kazaklar, pantolon üstü salaş kazaklar, etek üstlerine uygun kazaklar, kazak elbiseler her kadının dolabında mutlaka yer alan parçalardır.

Farklı kombin seçenekleriyle tesettür giyimde kazakların öneminin artması dolayısıyla çeşitleri de artmıştır. Adını dahi duymadığınız her renkten, her modelden kazaklara ulaşmak mümkün. Her kadın; zevkine, bulunacağı ortama, ruh hâline ve havaya uygun kazak bulabilmekte…

Tesettür kazaklar hangi parçalarla nasıl kombinlenebilir, bir bakalım…

Salaş ve spor bir kombin için akla gelecek ilk parça büyük boy (oversize) kazaklardır. İsterseniz kumaş pantolonunuzla isterseniz kot pantolonunuzla kullanın, her şekilde sade ve şık bir görüntüye sahip olacaksınız.

Büyük boy kazaklar, geniş ve insanın içinde rahat hissettiği bir kazak modeli olduğu için özellikle tesettür giyimde çok kullanılmaktadır.

Özel bir günde yahut önemli bir akşam yemeğinde sizi her zamankinden daha farklı ve daha şık gösterecek balon ya da yarasa kol kazakları tercih edebilirsiniz. Bu kazakları da kumaş pantolonunuzla kombinleyebilirsiniz. Yahut güzel bir etek üzerine hafif bol ama eteğinizi kapatmayacak bir kazak tercih edebilirsiniz. Bu kombin sizi yine günün “şıkı” yapacaktır.

Ve şimdilerde özellikle tesettür giyimde çok tercih edilen triko, kazak elbiseler… Triko, kazak elbiseler öyle bir parça ki bu elbiselerin içinde hem spor hem şık olabiliyorsunuz. Hem özel bir günde topuklu bir ayakkabıyla hem de sıradan bir günde spor ayakkabıyla kullanabilmek mümkün. Ayrıca bu elbiseleri diğer uzun kazaklarınız gibi düşünerek belinize bir kemer desteğiyle, pantolon ya da tayt üstüne tunik gibi de kullanabilirsiniz.

Tesettür kazaklar bu sonbaharda da herkesin vazgeçilmezi olacak…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ