En Güzel Elbiseler Güncel Moda Portalı

Uzun Kol Kırmızı Gömlek

Uzun Kol Kırmızı Gömlek

Bayanlar için gömlek modası oldukça revaçtadır. Ve kararsız kaldığımız anların kurtarıcısıdır. Gömlekleri hem pantolon hem de etek üzerinde kombinleyebilirsiniz. Sonbaharda uzun kollu bir gömlek ile, ilkbaharda fakir kollu bir gömlek ile yazın ise kısa kollu gömlekler ile dışarı çıkmamız mümkün.

Bayan gömlek modasında  mudo gömlekler sezona damgasını vurmuştur.  Sıcak yaz günlerini canlı ve dikkat çekici görünerek geçirmek istiyor iseniz  mudo koleksiyonunun ilk sıralarında yer alan çiçek desenli ve kolsuz gömlekler sizin için en idealidir. Bu gömlekler şifon kumaşlar ile hazırlanmıştır. Şifon kumaş sayesinde yaz aylarında sıcaklardan etkilenmeden gezip tozabilirsiniz

Bayan gömlek modasının en trendi ve popüler olanlarından biri de önden bağlamalı gömleklerdir. Bu gömlekler son iki sezondur ön planda. Ön kısmında bulunan bağlamalı bu gömlekler ile yaz aylarında salaş ve spor bir görünüme sahip olabilirsiniz. Bu modeller daha çok günlük hayatta tercih edilmektedir.

Diğer bir gömlek modası ise çizgili gömleklerdir. Bu gömlekleri hem iş hayatınızda hem de günlük hayatınızda, hatta ve hatta özel günlerde bile yapacağınız kombinlerde tercih edebilirsiniz. Çizgili gömleklerin renkli olanları da ayrı bir hava katmaktadır. Eğer enine çizgi kullanırsanız olduğunuzdan daha kilolu görünürsünüz. Boyuna çizgi kullanırsanız olduğunuzdan daha uzun görünürsünüz. Bu seçimlere dikkat etmelisiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ