En Güzel Elbiseler Güncel Moda Portalı

Vücut Tipinize Göre En Güzel Abiye Elbiseler

Mezuniyetinizde, düğünlerde, davet gecelerinde göz kamaştırmak istemez misiniz? İşte en şık görünmek istediğiniz günlerde vücudunuzu ortaya çıkaracak ve kusurlarınızı saklayacak en güzel elbise çeşitlerini bulmanız için öneriler:

Öncelikle insanların görmesini istemediğiniz yerleri kapalı olan elbiseleri tercih edin ve dikkatleri başka bir yere çekin. Bacaklarınızın kalın olduğunu düşünüyorsanız sırt dekoltesi, göğüs dekoltesi ya da omuz dekoltesi olan elbiseleri tercih etmeye çalışın. En sevdiğiniz yeriniz bacaklarınızsa bacaklarını en çok ortaya çıkaracak abiyeler arkası uzun önü kısa olan abiyelerdir.

Straplez Elbiseler vücudunuzun üst bölgelerinin, omuzlarının vs. geniş olduğunu düşünenler için uzak durulması gereken elbise türleridir. Geniş omuzlu ya da üst kısmı geniş olan kadınların kayık kollu elbiselere ya da omuz dekolteli elbiselere yönelmeleri çok daha estetik bir görüntü yaratacaktır.

Eğer vücudunuz kum saati ya da armut şeklinde ise balık model abiye elbiseler üzerinize harika oturacaktır. Küçük bir tavsiye; balık model elbiseler normal topuz ya da dağınık topuzla daha uyumlu olabilirler.

Belinizde ya da göbeğinizde oluşan fazla kiloları göğsün altından sıkılmış, uçuş uçuş etekleri olan bir elbiseyle gizleyebilirsiniz.

Kollarınızdan rahatsız iseniz omuzlarında kollara doğru tül olan elbise modellerini tercih edebilirsiniz. Bu senenin trendlerinden.

Boyunuza göre elbise seçmeye çalışın. Vücut ve bacak boyunuz uzunsa kısa, pileli elbiseleri diz altına gelen dar elbiseleri deneyebilirsiniz. Eğer boyunuz kısa ise diz altı elbiselerden kaçınmalısınız.

En Güzel Elbiseler

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ