Yavuzer “İyi ki de tanışmışız”

Yavuzer “İyi ki de tanışmışız”

Sevgililer Günü’nün vazgeçilmez hediyesi mis kokulu çiçekleri muhteşem bir kompozisyonda buluşturan JOY Flowers’ın sahibi Tuba Yavuzer, MAG’a özel verdiği röportajında kendi 14 Şubat’ını anlatıyor…

Ortak bir arkadaşları vasıtasıyla tanıştıklarını anlatan Yavuzer “İyi ki de tanışmışız” diyerek aşkı şu sözlerle ifade etti: “Aşk; bence tutkuyla birbirine bağlanmaktır. Aşkın emek vererek ifade edildiğini düşünüyorum” dedi. 14 Şubat planını da anlatan Tuba Yavuzer sözlerine şunları ekledi: “Çalışmak. JOY Flowers’ın sahibi olarak ve senelerdir çiçek sektörünün içinde olduğumdan 12-13 Şubat çok yoğun bir tempoda geçiyor. 13 Şubat’ta ekiple birlikte sabahladığımız için 14 Şubat’ı evde sakin bir şekilde geçirmeyi tercih ediyorum.”

Ünlü oyuncu Nehir Erdoğan’ın kapak yıldızı olduğu MAG Şubat sayısı, Sevgililer Günü özel röportajları, sağlıklı yaşam sayfaları ve dolu dolu içeriği ilewww.magdergi.com.tr , DMags, Issuu, Turkcell Dergilik, Türk Telekom e-dergi, Google Play, Apple Store ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ