En Güzel Elbiseler Güncel Moda Portalı

Yazlık elbise modelleri

Yazlık elbise modelleri

Yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte gardıropların en favori parçalarından olan elbiseler, pek çok farklı şekillerde kullanılabilir. Elbiseler sayesinde isterseniz spor isterseniz de klasik bir şıklık yakalayabilmeniz çok kolay!

Yazlık olarak kullanılabilecek en güzel elbiselerden biri çiçek desenli olanlardır. Havaların ısınması ve doğanın yeniden canlanmasıyla birlikte insanların içini kıpır kıpır eden o müthiş atmosfer elbiselere de yansıyabilir. Bu nedenle hem kısa hem de uzun olarak çiçek desenli olanları tercih edebilirsiniz.

Bununla birlikte yaz mevsimindeki bunaltıcı sıcaklarda en çok tercih edilen en güzel elbiseler içinde askılı veya boyundan bağlamalı modeller olduğunu da belirtmekte fayda var. Hem sıcaklardaki en büyük sorunlardan biri olan terlemeye karşı bir çözüm yolu hem de giyip çıkarma bakımından ve hareket açısından rahat bir kullanım sunan bu askılı ve bağlamalı elbiseler sizin kurtarıcınız olabilir. Spor ayakkabı ya da topuklularla kombinler yaparak her yerde her zaman kullanabileceğiniz bu elbiselerden hiç mi hiç vazgeçemeyeceksiniz.

Bir diğer en güzel elbiselerden biri ise uzun elbiseler. Vücut hatlarınızdaki kusurları kapatırken rahatlıkla kullanabileceğiniz bunun yanı sıra kendinizi olduğunuzdan daha farklı hissedeceğiniz harika uzun elbiselerle bu yazın kadını siz olabilirsiniz. Spor ayakkabılarla kombin yaparak rahat ve şık olurken yüksek topuklu ayakkabılarla kombin yaparak klasik bir hava yakalayabilirsiniz.

Birbirinden kullanışlı yazlık elbiselerle bu yılın en şık kadını siz olabilirsiniz.

En Güzel Kadın Elbiseleri

Yaz aylarını tamamlayıp sonbahar aylarına girmeye başladığımız bu günlerde, havaların soğumasıyla birlikte en güzel kadın elbiseleri tarz değiştirmeye başladı. Bütün yaz neredeyse kullanmayan kadının kalmadığı yırtmaç detayları, bahar elbiselerine de yansıdı. Hatta yırtmaçlar o kadar çok sevildi ki, kadınlar bu yırtmaçları kollarına da değerlendirmeye karar verdi. Bu yılın tasarımcıları yırtmaç detaylarından vazgeçmezken, sonbahar keten elbise tarzını tekrar getirdi.

En güzel elbiseler arasında, bu baharda daha çok tercih edilecek olan elbise renkleri bordo ve siyah olarak nitelendirildi. Hatta parlak renklere de bir hayli özen gösterildi. Eflatun ve mor tekrar gün yüzüne çıkmaya hazırlanırken kahverengi elbise modası da değer kaybetmedi. Özellikle açık kahverengi elbiseler bir hayli ilgi görmeye başladı.

Tasarımcılar kot ve deri ceketler ile kombinlenen günlük elbiseleri, düz tasarlamayı tercih ettiler. Özellikle şerit detaylarından vazgeçildiği ve elbiselerin daha ince kumaştan düz renk tercih edildiği görüldü. Bu yıl renkli deri ceketler kullanılarak kombin edilen, gri ve siyah renk elbiseler günlük en güzel kadın elbiseleri tarzını oluşturacak gibi duruyor.

Bu yılın her ayında tercih edilen dökümlü, omuzları düşük model elbiseler, sonbaharda farklı bir stil ile tercih edilmeye devam ediyor. Omuzların düşüklüğü bu kez, dirseklere kadar uzanarak bir hayli ilgi görüyor. Farklı bir modanın da gün yüzüne çıkmaya başladığı bu günlerde, çiçek desenli elbise modelleri ve kırmızı renk elbiseler de ellerden düşmüyor.

En Güzel Elbiseler

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ