En Güzel Elbiseler Güncel Moda Portalı

Yeni Yılın Sonbahar – Kış Trendleri

Yeni Yılın Sonbahar – Kış Trendleri

Sonbahar-Kış trendleri ile birlik kadınlar önümüzdeki sezonda da aradıkları o modern ve zarif duruşu elde edecekler. Sezonun koleksiyonları arasında yer alan plastik tasarımlar, sıcak ve renkli peluşlar, ofis ortamına uygun paltolar ile feminen parçalar; Sonbahar-Kış sezonunun moda trendlerine yön verecek olan ürünler arasında yer alıyor. Dünyanın en gözde moda haftalarından derlediğimiz ve yeni sezona damgasını vurmasını beklediğimiz parçaları sizlerle paylaşıyoruz. New York, Paris, Milano ve Londra Moda Haftası ile görücüye çıkan tasarımlar; bu Sonbahar-Kış da modaya yön verecek. İşte moda haftalarından derlediğimiz ve trend olmasını beklediğimiz detaylar…

Ortama göre giyim tercihleriniz de değişiklik göstermeli

Ofis ortamına uygun kombinler oluşturacak olanlar, resmi tasarımları tercih edebilirler. Diz hizasına kadar uzanan kalem etek üzerine giyilen kare desenli palto ile tam da ofis kadını olacaksınız. Kalem etekler, döpiyesler; yeni sezonda ofis stili oluşturmak isteyen hanımlara, bu anlamda yardım edecek.

Feminenlik hiçbir zaman tarihe gömülmüyor. Bel kısmına vurgu yapan feminen parçalar; yeni sezonda oldukça moda. Oversize kalıpların etkisinin bu sezon biraz daha azaldığını göreceksiniz.

Plastik parçaların etkisi altında geçecek olan bir kışa hazır olun. Ayakkabı ve çanta tasarımlarında yerini alan plastik tasarımları artık daha farklı alanlarda da göreceğiz.

Chanel ile başlayan uzay çağı moda akımı; Sonbahar koleksiyonlarında fazlasıyla etkisini gösterecek. Gerek model olarak, gerekse de renk bakımından tamamen uzay çağını gösteren bu tasarımlar; sizi trend bir görünüme kavuşturacak.

Denim modası hiçbir zaman bitmez diyoruz ya; gerçekten de bu trendin bittiğini acaba görebilecek miyiz bilmiyoruz. Yeni sezonda da yine birçok tasarımcı denim tutkusunu aşılıyor ve denim aşığı olanlara bu konuda eşsiz tasarımlar sunuyor.

Gösterişli atletik parçalar ile spor stillere imza atabilir ve Sonbahar-Kış sezonunda da sportif bir tarzabürünebilirsiniz. Bunun için abartıya kaçmadan, çok ufak dokunuşlar yapmanız gerekiyor.

Sonbahar-Kış sezonunda içimizi ısıtacak olan kürk ve peluşlar; bu kez çok daha renkli bir şekilde bizlerle olacak. İçimizi bu şekilde daha da ısıtacak olan kürk ve peluşlar ile dışarıya adımımızı attığımız anda trend görüneceğiz.

Paris Moda Haftası’nda dikkatimizi çeken şapkalar; yeni sezonda berelerin biraz daha geri planda kalacağını haber veriyor. Artık şapkalar sadece yazın değil, kışın da en önemli parçalarından olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ